logo
O nás
Vždy Vám radi poskytneme informácie o skutočnom technickom stave Vášho vozidla. Každý zákazník je u nás vítaný. Autoservis a pneuservis Hadvo zabezpečí komplexné služby a pripraví cenovú ponuku na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Pevne veríme, že sme si získali dôveru mnohých zákazníkov našim férovým prístupov a dúfame, že si získame aj Vašu.
Kontaktujte nás

Komplexné služby Hadvoservis na jednom mieste

Autoservis

Moderné a nové prístroje odhalia aj skryté závady. Našou snahou je ponúkať kvalitné, flexibilné a výhodné služby v priateľskom prostredí…

Lakovanie

Poskytujeme služby vlastnej lakýrnickej a klampiarenskej dielne.  Naša lakovacia kabína je moderná a ekologicky úsporná. Veľkou výhodou je…

Poistné udalosti

Ponúkame riešenie poistnej udalosti. Vám stačí len nahlásiť poistnú udalosť a o ostatné sa postaráme my. Vieme tiež zabezpečiť odťahovú službu. Viac …

Servis automatickej prevodovky

Poskytujeme možnosti servisovania automatickej prevodovky ako výmena celého obsahu oleja v automatickej prevodovke, výmena filtrov, naprogramovanie, oprava, diagnostika aj výmena samotnej automatickej prevodovky.

Plnenie klimatizácie

Chladiace médium sa v klimatizačnom systéme prirodzene odparuje do okolia. Tým klesá účinnosť, výkon klimatizácie. Ponúkame plnenie pre chladivá R134a, HFO1234YF ako aj čistenie klimatizácie a dezinfekciu ozónom.

Geometria

Dbajte na svoju bezpečnosť a bezpečnosť ostatných. Správne nastavená geometria zabezpečí stabilitu auta na vozovke. Používame stroje talianskej značky Corghi, ktoré patria medzi najpresnejšie a najrýchlejšie na svete.

Náhradné vozidlá

Počas servisu Vášho automobilu Vám radi poskytneme náhradné vozidlo.

Test tlmičov a bŕzd

Tlmiče a brzdy zabezpečujú bezpečnosť a komfort jazdy, preto Vám ponúkame kontrolu ich účinnosti a stavu pri bežnom používaní ako aj v rámci prípravy na STK.

Profesionálna diagnostika vozidiel

Zahŕňa komplexné určenie závady motora, prípadne jeho príslušenstva. Používame moderné a pravidelne aktualizované diagnostiky aj pre najnovšie vozidlá.

HADVOSERVIS – VŠETKO NA JEDNOM MIESTE

18000+
Opráv vozidiel